Що таке квест?

Квест – це інтерактивна інтелектуальна пригода, що включає в себе послідовне виконання завдань для досягнення мети (розгадки таємного шифру масонів, або ж викриття всесвітньої змови кримінальних синдикатів)  і пересування по місту в різні інтерактивні місця.

В квестах може приймати участь різна кількість осіб будь-якого віку (для дітей у нас є свої цікавинки). В разі великої кількості учасників, група ділиться на команди, які змагаються між собою.

Наші квести завжди містять завдання на різний смак. Для лінивих – інтелектуальні (загадки, головоломки, задачі на спостереження), для сильних і спритних – активні змагання (стрільба, чи фехтування, чи змагання на спритність).

Командам у їхній нелегкій, але дуже цікавій задачі, завжди допомагають наші актори-аніматори, які супроводжують команди, або ж зустрічаються протягом пригоди в різних місцях.

Окрім готових пропозицій, ми практикуємо розробку квестів на задану тематику з індивідуально розробленою програмою (навіть брендованою для корпорацій). Надсилайте нам ваші ідеї і ми щось придумаємо 😉

На цій сторінці ми зібрали для вас всі наші актуальні квести. Спробуйте один з них!

I am text block. Click edit button to change this text.

  • Ми перетелефонуємо:

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваші контакти (обобв'язково)

    Коментар